O Grandinzerci

Píše se rok 2009, když se v hlavě zakladatele začíná objevovat nápad na zajímavý inzertní portál. Neměl by být jako všechny ostatní. Měl by se hlavně snažit spojovat komunitu prodávajících a kupujících. A s tímto krédem i ten samý rok startuje jeho cesta. Lidí využívajících jeho služeb postupně přibývá. Netrvá to dlouho a vybuduje si kolem sebe zástup příznivců, kteří si web GrandInzerce.cz oblíbí. Deset let ale uběhne jako voda a přijde čas na změnu.

Lepší než kdy dřív

Po deseti letech dostává GrandInzerce.cz novou podobu. Oblékla se do slušivého kabátku v podobě přehledného a moderního designu. Přibyly nové funkce a ty staré doznaly výrazných vylepšení. Čas vám ušetří služba „Odebírání inzerátů“, která vám bude pravidelně odesílat relevantní nabídky podle zadaných kritérií. Můžete zdarma vložit poptávku a bezplatně prodloužit inzerát.

Místo pro poctivé lidi

Poslední léta nás naučila, že svět je plný podvodníků a šmejdů. Proto jsme se rozhodli, že s nimi budeme aktivně bojovat, aby si všichni slušní prodejci a kupující mohli užívat čas strávený na tomto webu. Zavedli jsme možnost nahlášení inzerátů, systém hodnocení uživatelů a symbolický poplatek za vložení nabídky, který by měl nepoctivé uživatele odradit už v zárodku.

Komunita na prvním místě

Uplynulo už spoustu let, naše hlavní hodnoty jsme si ale zachovali. Pro naše uživatele budeme dělat první poslední. Postupně budeme přidávat další funkce (například odesílání soukromých zpráv) a pořádat soutěže o zajímavé ceny. Zkrátka chceme vybudovat komunitu lidí, které bude spojovat nabídka a poptávka. Komunitu lidí, která se bude v prostředí Grandinzerce cítit jako doma.

Novinky

Další novinky
leden 5

Jak správně inzerovat na Grandinzerci

Pokud chcete prodat, budete muset svůj inzerát řádně formulovat. Lidé vyhledávající určité zboží jsou totiž zpravidla líní a nechce se jim prokousávat se dlouhým textem. Správně napsaný inzerát vám může pomoci získat potřebné zájemce. V inzerátech nemusíme být upovídaní, stačí…

prosinec 18

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty.Komunita na prvním místěNa naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu…