Platba za inzeráty

Veškeré zveřejňování inzerátů je zdarma, nabízíme ale možnost topování inzerátů. Více o topování inzerátu si přečtěte níže.

 

Topování inzerátů

Topování inzerátů je služba, která posune Váš inzerát na přední místa v dané kategorii. Váš inzerát tak díky této službě shlédne více potencionálních zájemců o Vaše zboží. Topovat inzerát lze jednoduchým způsobem, stačí si dobít kredit. Dobití kreditu provedete v uživatelským účtu sekce "peněženka". Platba probíhá platební kartou online a minimální částka pro dobití je 20 Kč. Kredit se připíše na Váš účet téměř okamžitě.

Cena za topování je 20 Kč po dobu 7 dní.

Jak inzerát topovat

Inzerát lze topovat jednoduchým způsobem. Nejdříve je nutné mít založený uživatelský účet. Po přihlášení v sekci MOJE INZERÁTY uvidíte u vašich jednotlivých inzerátů možnost "topovat".

Novinky

Další novinky
leden 5

Jak správně inzerovat na Grandinzerci

Pokud chcete prodat, budete muset svůj inzerát řádně formulovat. Lidé vyhledávající určité zboží jsou totiž zpravidla líní a nechce se jim prokousávat se dlouhým textem. Správně napsaný inzerát vám může pomoci získat potřebné zájemce. V inzerátech nemusíme být upovídaní, stačí…

prosinec 18

Spuštění Grandinzerce.cz!

A je to tady! Oficiálně spouštíme inzertní portál GrandInzerce.cz. V novém kabátku, s novými funkcemi a možnostmi pro kupující a inzerenty.Komunita na prvním místěNa naší komunitě si zakládáme, proto si můžete být jistí, že si vás budeme hýčkat. Vytvořili jsme pro vás zbrusu…